Gra NetEnt znów z sensacyjną kumulacją

Publish: 20.11.2016
Automaty do gier to nie tylko rozrywka i mile spędzony czas przed komputerem. To także realne pieniądze. Kumulacja w nowym automacie ze stajni NetEnt pod nazwą Mega Fortune Dreams zbliża się właśnie do poziomu 4 miliony euro. Takie pieniądze niewątpliwie pozwolą na realizację marzeń niejednego gracza. Slot ten oferuje poza imponującym jackpotem, także wspaniałą grafikę i efekty dźwiękowe.

Skąd taka gigantyczna kumulacja? Licencja na grę wykupiona została przez kilka kasyn np. Unibet, których gracze wspólnie generują kumulację. Duże kasyna i świetna gra dają taki właśnie efekt! Spróbuj już dziś! Po wyjątkowo długim czasie, w którym nie udało się nikomu wygrać głównej nagrody, kumulacja osiągnęła rekordowy poziom i czeka na szczęśliwca.

BONUS: 100% aż do 500zł
Graj teraz

Ostatnia mega wygrana wyniosła 2,7 miliona euro

Ostatnia kumulacja w Mega Fortune Dreams została rozbita 31 sierpnia 2016 r. Szczęśliwy gracz zgarnął prawie 3 miliony euro. Zasiadając przed komputerem i wybierając ten właśnie automat z pewnością nie przypuszczał, że ten dzień odmieni jego życie. Chyba siedzi teraz na jachcie, pływającym po Morzu Karaibskim lub pędzi sportowym samochodem przez francuską Szampanię. Lecz ta gra nie jest jedyną z nieprzeciętnie wysoką kumulacją. Wcześniejsza wersja tej gry pod nazwą Mega Fortune może poszczycić się kumulacją w wysokości prawie 5 milionów.

Inne automaty także oferują imponujące wygrane

Warto także spróbować sił w Hall of Gods czy Arabian Nights, które także oferują siedmiocyfrowe kumulacje. Generalnie, wybierając automaty z kumulacją masz zawsze szanse na astronomiczne pieniądze. A oprogramowanie renomowanej firmy NetEnt gwarantuje Ci profesjonalny przebieg gry, wspaniałą grafikę i świetne efekty dźwiękowe.

BONUS: 100% aż do 500zł
Graj teraz